top of page
Beyaz Makas

WEB 3.0

Gelişen Dünya'da zaman en kıymetli algımız, herşeyin çok hızlı olduğu Yeni Dünya düzeninde dönüşmek ,gelişmek ve ilerlemek zorundayız.Eski yöntemlerle pazarlama proseslerinin hepsi çok fazla zaman kaybettiren, yepyeni ve hızlı dijital pazarlama stratejisi fikirlerimiz ile birkaç tuşla; pazarlama süreçlerinin geri dönüşlerini almak ve satışlarınızın artmasını görmek sadece keyif verici.

Basit fakat etkili iletişim seçenekleri

Yeni Dünyada birkaç analiz ve gözlemi sizlerle paylaşıyoruz.2022 yılında yapılan araştırmada 16-74 yaş aralığında olan bireylerin internet kullanım oranının %79'lara yükseldiği,aynı grupla yapılan çalışmada evde internet erişiminin ise %90,7 oranlarına yükseldiği görünmektedir.Sizcede artık dijital platformlarda olmanın vakti gelmedimi ?

Tasarım,Bardak,Dizayn,Web site tasarım

SONUÇ  MERKEZLİ TASARIM

Tasarımcıların birçoğu minimalist estetiğe ulaşmanın zor olduğunu söylese de ilham kaynağı olabilecek örnekler bulmak da mümkün. 

FARKLI BİR BAKIŞ AÇISI

Dijital pazarlamada reklam performansları net değerlerle ölçülebilir, doğrudan spesifik bir kitleye hitap edilebilir ve potansiyel müşteri ile karşılıklı iletişim kurulabilir.

Paketler

NEDEN BAŞMALIYIM ?

Pazarlama yöntemlerinin sınırı yoktur. Siz bile kendinize daha önce pek kullanılmamış bir strateji yaratabilirsiniz. Ama sonuç olarak her bir strateji diğerinden farklıdır. Dolayısıyla etkilerinin ve geri dönüşlerinin farklı olması da muhtemeldir. Bu yüzden her geçen gün yeni bir pazarlama yöntemi ile karşılaşıyoruz. Aslında bu yeni stratejilerin büyük çoğunluğu, mevcut dijital pazarlama tekniklerinin türevleri olarak karşımıza çıkar.

bottom of page